TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

08

08 2023

Jest wykonawca placu zabaw w Kraśniczej Woli


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Jest wykonawca placu zabaw w Kraśniczej Woli - Grodzisk News


Grodziski magistrat wybrał firmę, która wybuduje plac zabaw w Kraśniczej Woli. Inwestycja będzie kosztowała blisko 130 tys. zł.


Chętnych do budowy nie brakowało – spłynęło bowiem pięć ofert. Najkorzystniejsza finansowo opiewała na niecałe 129 tys. zł, druga w kolejności na 169 tys. zł, a najdroższa ponad 300 tys. zł. Magistrat planował wydać na to zadanie maksymalnie 150 tys. zł więc tylko jedna oferta mieściła się w budżecie więc propozycja firmy FreeKids opiewająca na niecałe 129 tys. zł została wybrana przez urzędników.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Przypomnijmy. Na całym placu zarówno w części zabawowej, jak i siłowni plenerowej zainstalowana zostanie nawierzchnia bezpieczna. Jeżeli chodzi o zabawki na placu to wiadomo, że pojawią się tam: bujak słonik, bujak żyrafa, huśtawka klasyczna oraz huśtawka ważka, będzie też karuzela krzyżowa. Będzie również piaskownica i zestaw zabawowy. Wokół placu zainstalowane zostaną ławki i kosze na śmieci.

W części służącej do ćwiczeń fizycznych znajdą się natomiast takie przyrządy jak orbitrek, ławka z oparciem, sześciokąt wielofunkcyjny i wahadło podwójne, do ćwiczenia dolnych partii ciała i mięśni brzucha.

Cały teren zostanie obsiany na zielono. W specyfikacji zamówienia wykonawca znajdzie zadanie w postaci posadzenia trawnika wokół obiektu.

Wykonawca będzie miał 98 dni na realizację zadania, co oznacza, że obiekt powinien być gotowy jeszcze tegorocznej jesieni.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.