TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

08

08 2023

Jest wykonawca placu zabaw w Kraśniczej Woli


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Jest wykonawca placu zabaw w Kraśniczej Woli - Grodzisk News


Grodziski magistrat wybrał firmę, która wybuduje plac zabaw w Kraśniczej Woli. Inwestycja będzie kosztowała blisko 130 tys. zł.


Chętnych do budowy nie brakowało – spłynęło bowiem pięć ofert. Najkorzystniejsza finansowo opiewała na niecałe 129 tys. zł, druga w kolejności na 169 tys. zł, a najdroższa ponad 300 tys. zł. Magistrat planował wydać na to zadanie maksymalnie 150 tys. zł więc tylko jedna oferta mieściła się w budżecie więc propozycja firmy FreeKids opiewająca na niecałe 129 tys. zł została wybrana przez urzędników.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Przypomnijmy. Na całym placu zarówno w części zabawowej, jak i siłowni plenerowej zainstalowana zostanie nawierzchnia bezpieczna. Jeżeli chodzi o zabawki na placu to wiadomo, że pojawią się tam: bujak słonik, bujak żyrafa, huśtawka klasyczna oraz huśtawka ważka, będzie też karuzela krzyżowa. Będzie również piaskownica i zestaw zabawowy. Wokół placu zainstalowane zostaną ławki i kosze na śmieci.

W części służącej do ćwiczeń fizycznych znajdą się natomiast takie przyrządy jak orbitrek, ławka z oparciem, sześciokąt wielofunkcyjny i wahadło podwójne, do ćwiczenia dolnych partii ciała i mięśni brzucha.

Cały teren zostanie obsiany na zielono. W specyfikacji zamówienia wykonawca znajdzie zadanie w postaci posadzenia trawnika wokół obiektu.

Wykonawca będzie miał 98 dni na realizację zadania, co oznacza, że obiekt powinien być gotowy jeszcze tegorocznej jesieni.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.