reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

06

09 2023

Jechał na podwójnym gazie mimo dożywotniego zakazu. Miał 2,7 promila


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PolicjaJechał na podwójnym gazie mimo dożywotniego zakazu. Miał 2,7 promila - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę, który wsiadł za kierownicę mając wyraźnie przeszło dwa i pół promila alkoholu w organizmie. Co więcej kierował autem, mimo że sąd nałożył na niego dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.


Do zatrzymania doszło po godz. 17.00 na drodze w Baranowie. Już początek kontroli kierowcy volkswagena sugerowała policjantom, że 36-latek może być nietrzeźwy. Badanie alkomatem potwierdziło, że mężczyzna jest wręcz pijany – miał w organizmie 2,7 promila.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Pojazd został przekazany wskazanej osobie, a kierowca trafił do jaktorowskiego komisariatu. W tiku dalszych czynności okazało się, że mężczyzna ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez sąd i prawomocny. Dodatkowo zaś jest poszukiwany w celu odbycia kary za wcześniejsze przestępstwo drogowe.

Teraz znów odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, będąc wcześniej prawomocnie skazanym za taki sam czyn oraz w trakcie obowiązywania dożywotniego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów; nie stosował się też do decyzji starosty o cofnięciu uprawnień.

– Jako osoba poszukiwana do odbycia kary pozbawienia wolności, mężczyzna został doprowadzony do zakładu penitencjarnego, gdzie spędzi najbliższe 3 miesiące – poinformowała grodziska policja.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.