TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

02 2023

Jechał na „podwójnym gazie” dwa razy w ciągu trzech dni


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: policja.gov.plJechał na „podwójnym gazie” dwa razy w ciągu trzech dni - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali 53-letniego mężczyznę, który wsiadł za kierownicę, mając przeszło promil alkoholu w organizmie i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Wkrótce okazało się również, że kilka dni wcześniej mężczyzna spowodował kolizję. Także pod wpływem...


W środę po północy policjanci policjanci z grodziskiego patrolu na jednej z ulic w mieście zainteresowali się autem z uszkodzoną obudową świateł. Postanowili dokładniej sprawdzić stan techniczny samochodu. Podczas rozmowy z kierowcą wyczuli od niego woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało u niego 1,2 promila.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Dalsze sprawdzenia w policyjnych bazach wykazały, że mężczyzna ma 2 aktywne zakazy prowadzenia pojazdów. Ponadto jego auto nie posiadało ważnych badań technicznych, a dowód rejestracyjny został wcześniej zatrzymany. Mężczyzna trafił do policyjnej celi – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

A to wcale nie był koniec przewinień na koncie zatrzymanego dalsze czynności potwierdziły bowiem, że podobna sytuacja z udziałem tego samego kierowcy wydarzyła się trzy dni wcześniej. – W niedzielę przed 9.00 kontrolowany  53-latek  siedzący za kierownicą citroena miał  w organizmie prawie 2 promile alkoholu i sądowe zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych – relacjonuje rzeczniczka grodziskiej policji.

W konsekwencji mężczyźnie grozi teraz nawet pięć lat więzienia za niestosowanie się do orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów. Dodatkowe dwa lata grożą za jazdę po pijanemu.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

ZABIERAC SAMOCHODY I SPRZATANIE PRZEZ 1 ROK SMIECI POULICACH DROGACH TO BEDZIE KARA
gosc


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.