TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

29

11 2023

Jarmark świąteczny w Szczęsnem


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Jarmark świąteczny w Szczęsnem - Grodzisk News


Grodzisk będzie upływał nam pod znakiem wydarzeń przybliżających klimat Świąt Bożego Narodzenia. Do wcześniej już opisywanych imprez można dodać kiermasz świąteczny w Szczęsnem, który odbędzie się już w tę sobotę.


Centrum atrakcji 2 grudnia będą zatem świetlica w Szczęsnem oraz plac przed budynkiem. Nie pozostaje zatem nic innego jak spędzić rodzinną sobotę w świątecznym klimacie, który zapanuje w godzinach od 10.00 o 15.00. W programie odnajdujemy: warsztaty artystyczne wewnątrz świetlicy, zdobienie pierników, zdobienie zawieszek z gipsu i sklejki, aniołki makramowe,  świąteczne zawieszki filcowe, warsztaty robienia świątecznych kosmetyków naturalnych (tu obowiązują zapisy – szczegóły na plakacie).

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Będą też rodzinne  warsztaty artystyczne ozdób świątecznych na placu przy świetlicy. Świąteczna fotościanka z fotografką (oraz Mikołajem o pełnych godzinach) dla całych rodzin;  zabawy mikołajkowe z animatorką na placu (szczegóły na plakacie poniżej).

Zaplanowano też  występy wokalne z repertuarem piosenek świątecznych w wykonaniu Magdaleny Ostrowskiej oraz grup wokalnych przez nią prowadzonych. Niezwykle ważnym punktem. Ważnym punktem będzie kiermasz świąteczny  z ręcznie robionymi ozdobami ale również domowymi wyrobami i wypiekami, które będzie można kupić na wynos albo zjeść na ciepło na miejscu.

Na wszystkie atrakcje, z wyłączeniem warsztatów kosmetyków naturalnych (tu obowiązują zapisy) wstęp jest wolny.

Jarmark świąteczny w Szczęsnem - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.