TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

13

10 2021

Jak idzie budowa strażnicy OSP w Grodzisku? [FOTO]


Grodzisk News


Jak idzie budowa strażnicy OSP w Grodzisku? [FOTO] - Grodzisk News


Zaglądamy na plac budowy nowej strażnicy OSP w Grodzisku. Ludzie koordynujący inwestycję zapewniają, że jak na razie wszystko przebiega zgodnie z harmonogramem, a inwestycja "powoli wychodzi nad ziemię". Zobaczcie sami.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Zgodnie z zamówieniem rozbiórce mają zostać poddane dwa budynki garażowe, natomiast istniejąca strażnica ma zostać zachowana, ale przebudowana i zmodernizowana (m.in. ocieplenie, nowe okna, instalacje sanitarne, wentylacyjne i elektryczne). Budynek ma być dwukondygnacyjny w części socjalno-administracyjnej, natomiast w części garażowej – parterowy. Na parterze budynku zaprojektowano halę dla pojazdów OSP, pomieszczenia techniczne oraz zespół szatniowy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Na piętrze zaprojektowano część administracyjno-szkoleniową oraz szatnie dla Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Ze względu na funkcję budynek zaprojektowano jako dostępny dla osób niepełnosprawnych wyłącznie w części parterowej. Powierzchnia użytkowa budynku ma wynieść 619 mkw. Przy budynku zostanie wybudowany parking na dziewięć miejsc postojowych.

Zajerzeliśmy na plac budowy i zapytaliśmy, na jakim etapie są prace. – Wymieniliśmy już grunt, ściany i ławy fundamentowe. Natepnie będziemy wylewać słupy. Jedny zdaniem: powoli wychodzimy nad ziemię – mówi nam Urszula Chrzanowska, naczelnik wydziału inwestycji w Grodzisku.

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć.

Jak idzie budowa strażnicy OSP w Grodzisku? [FOTO] - Grodzisk News
Jak idzie budowa strażnicy OSP w Grodzisku? [FOTO] - Grodzisk News
Jak idzie budowa strażnicy OSP w Grodzisku? [FOTO] - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.