reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

26

02 2024

Interwencja policji w Kozerach. Mężczyzna wtargnął na posesję


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayInterwencja policji w Kozerach. Mężczyzna wtargnął na posesję - Grodzisk News


W niedzielne popołudnie w Kozerach musiała interweniować policja. Na jedną z posesji wtargnął bowiem mężczyzna i nie chciał jej opuścić.


Do zdarzenia doszło po godz. 13.00, a informację o nim otrzymaliśmy od czytelnika. – Czy wiecie, co stało się w niedzielę w Kozerach? Na jednej z posesji było duże zamieszania, działały służby: policja i pogotowie – napisał czytelnik w wiadomości do redakcji.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

O szczegóły zapytaliśmy policji. – W niedzielę o godz. 13.30 otrzymaliśmy zgłoszenie o wtargnięciu mężczyzny na jedną z posesji w Kozerach. Z relacji zgłaszających wynikało, że człowiek nie chce opuścić ich domostwa – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Na miejsce wysłany został patrol policji – dodaje.

Okazuje się, że na miejscu konieczne było wezwanie także karetki pogotowia. – Mężczyzna, który wtargnął na posesję nie chciał jej opuścić i zachowywał się irracjonalnie. Policjanci zdecydowali więc o przekazaniu mężczyzny po opiekę pogotowia medycznego – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Zych.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

U byłej sołtysowej?

Adam
26-02-2024 21:58
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.