TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

26

04 2021

Grodziska młodzież z podcastem ku pokrzepieniu serc


Grodzisk News


foto: Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.Grodziska młodzież z podcastem ku pokrzepieniu serc - Grodzisk News


W tych trudnych czasach tak pod względem społecznym, jak i gospodarczym oraz mentalnym, grodziskie uczennice liceum i członkinie Młodzieżowej Grupie Konsultacyjnej. Stworzyły kanał podcastowy ku „pokrzepieniu serc”


reklama Grodzisk mazowiecki

Program nazywa się „Movie Grodzisk - Zagubieni w rozmowach” i powstał on w ramach projektu Fundacji Civis Polonus "Młodzi Liderzy dla społeczności w czasach kryzysu".

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

– Po ukończonych szkoleniach jako przedstawicielki Grodziska Mazowieckiego stworzyłyśmy autorski projekt, który odpowiada na problemy grodziskiej młodzieży, z którymi zmaga się ona w czasach kryzysu, za zadanie ma niwelować i łagodzić negatywne skutki pandemii – mówi Zuzanna Lewandowska z grodziskiej Młodzieżowej Grupy Konsultacyjnej, współautorka projektu. 

W podcaście chcemy poruszać tematykę bliską młodzieży, np. edukacja zdalna, zdrowie psychiczne i fizyczne, poprzez rozmowę z ciekawymi postaciami pochodzącymi z Grodziska lub jego okolic. Także chcemy promować działalność młodych ludzi, m.in. prowadzących własne firmy, zespoły muzyczne – dodaje.

Więcej informacji o przedsięwzięciu i odsyłacze do podcastów znajdziecie tutaj.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.