TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

26

04 2021

Grodziska młodzież z podcastem ku pokrzepieniu serc


Grodzisk News


foto: Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.Grodziska młodzież z podcastem ku pokrzepieniu serc - Grodzisk News


W tych trudnych czasach tak pod względem społecznym, jak i gospodarczym oraz mentalnym, grodziskie uczennice liceum i członkinie Młodzieżowej Grupie Konsultacyjnej. Stworzyły kanał podcastowy ku „pokrzepieniu serc”


reklama Grodzisk mazowiecki

Program nazywa się „Movie Grodzisk - Zagubieni w rozmowach” i powstał on w ramach projektu Fundacji Civis Polonus "Młodzi Liderzy dla społeczności w czasach kryzysu".

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

– Po ukończonych szkoleniach jako przedstawicielki Grodziska Mazowieckiego stworzyłyśmy autorski projekt, który odpowiada na problemy grodziskiej młodzieży, z którymi zmaga się ona w czasach kryzysu, za zadanie ma niwelować i łagodzić negatywne skutki pandemii – mówi Zuzanna Lewandowska z grodziskiej Młodzieżowej Grupy Konsultacyjnej, współautorka projektu. 

W podcaście chcemy poruszać tematykę bliską młodzieży, np. edukacja zdalna, zdrowie psychiczne i fizyczne, poprzez rozmowę z ciekawymi postaciami pochodzącymi z Grodziska lub jego okolic. Także chcemy promować działalność młodych ludzi, m.in. prowadzących własne firmy, zespoły muzyczne – dodaje.

Więcej informacji o przedsięwzięciu i odsyłacze do podcastów znajdziecie tutaj.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.