TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

19

04 2024

Grodzisk zorganizuje letni wypoczynek dla dzieci z trudnych rodzin


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayGrodzisk zorganizuje letni wypoczynek dla dzieci z trudnych rodzin - Grodzisk News


Grodziska gmina zorganizuje letni wypoczynek dla dzieci młodzieży z trudnych rodzin, borykających się z dysfunkcjami. Ze specyfikacji ogłoszonego niedawno przetargu dowiadujemy się, że z kolonii skorzysta łącznie 90 dzieci.


Wykonawca wyłoniony w przetargu zorganizuje dwa oddzielne turnusy wakacyjne, a każdy z nich ma trwać przynajmniej dziesięć dni (w tym 9 noclegów (licząc od dnia wyjazdu do dnia powrotu). Zostaną zorganizowane w ciągu wakacyjnej przerwy od szkoły: w terminie od 22 czerwca od 23 sierpnia.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Wyjazdy kolonijne mają zostać zorganizowane nad morzem: w województwie pomorskim, w powiecie słupskim, lęborskim, wejherowskim lub w województwie zachodniopomorskim w powiecie koszalińskim, kołobrzeskim, sławieńskim do wyboru w okresie wakacyjnym w terminie:

Liczba uczestników każdego turnusu powinna wynosić 45 dzieci w wieku od 6 (ukończone) do 15 lat, w podziale na trzy podgrupy wiekowe oraz po 4 osoby kadry (kierownik kolonii i 3 wychowawców). Liczba uczestników wypoczynku pozostająca pod opieką jednego wychowawcy nie może przekraczać 15 osób.

Korzystanie z wypoczynku nad wodą musi być ponad zabezpieczone obecnością wykwalifikowanego ratownika.

W ramach kolonii zorganizowane zostaną także zajęcia dotyczące profilaktyki zażywania substancji psychoaktywnych i przeciwdziałania przemocy. Będą one prowadzone albo przez wychowawców grup, albo przez specjalnie do tego zatrudnionych pedagogów bądź psychologów.

💬︎   dodaj komentarz

A CO WEDŁUG ZAMIESZCZAJĄCYCH POST O ZORGANIZOWANIU WYPOCZYNKU LETNIEGO DLA DZIECI ZNACZĄ SŁOWA ,,TRUDNYCH RODZIN"???????

123
19-04-2024 08:40

Skandal. Nieswoje pieniądze wydaje się lekką ręką.

Andrzej
20-04-2024 06:38
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.