TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

19

04 2024

Grodzisk zorganizuje letni wypoczynek dla dzieci z trudnych rodzin


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayGrodzisk zorganizuje letni wypoczynek dla dzieci z trudnych rodzin - Grodzisk News


Grodziska gmina zorganizuje letni wypoczynek dla dzieci młodzieży z trudnych rodzin, borykających się z dysfunkcjami. Ze specyfikacji ogłoszonego niedawno przetargu dowiadujemy się, że z kolonii skorzysta łącznie 90 dzieci.


Wykonawca wyłoniony w przetargu zorganizuje dwa oddzielne turnusy wakacyjne, a każdy z nich ma trwać przynajmniej dziesięć dni (w tym 9 noclegów (licząc od dnia wyjazdu do dnia powrotu). Zostaną zorganizowane w ciągu wakacyjnej przerwy od szkoły: w terminie od 22 czerwca od 23 sierpnia.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Wyjazdy kolonijne mają zostać zorganizowane nad morzem: w województwie pomorskim, w powiecie słupskim, lęborskim, wejherowskim lub w województwie zachodniopomorskim w powiecie koszalińskim, kołobrzeskim, sławieńskim do wyboru w okresie wakacyjnym w terminie:

Liczba uczestników każdego turnusu powinna wynosić 45 dzieci w wieku od 6 (ukończone) do 15 lat, w podziale na trzy podgrupy wiekowe oraz po 4 osoby kadry (kierownik kolonii i 3 wychowawców). Liczba uczestników wypoczynku pozostająca pod opieką jednego wychowawcy nie może przekraczać 15 osób.

Korzystanie z wypoczynku nad wodą musi być ponad zabezpieczone obecnością wykwalifikowanego ratownika.

W ramach kolonii zorganizowane zostaną także zajęcia dotyczące profilaktyki zażywania substancji psychoaktywnych i przeciwdziałania przemocy. Będą one prowadzone albo przez wychowawców grup, albo przez specjalnie do tego zatrudnionych pedagogów bądź psychologów.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

A CO WEDŁUG ZAMIESZCZAJĄCYCH POST O ZORGANIZOWANIU WYPOCZYNKU LETNIEGO DLA DZIECI ZNACZĄ SŁOWA ,,TRUDNYCH RODZIN"???????
123


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.