reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

05 2023

Grodzisk zaprasza na międzynarodowy jarmark produktów regionalnych


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: grodzisk.plGrodzisk zaprasza na międzynarodowy jarmark produktów regionalnych - Grodzisk News


Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych w Grodzisku. To od lat stały i popularny wśród mieszkańców punktów w imprezowym kalendarzu gminy. Nie inaczej ma być w tym roku, zwłaszcza, iż jarmark zbiegnie się z ogólnopolskim zjazdem dużych rodzin.


Grodziskie jarmarki od lat przyciągają nie tylko mieszkańców odwiedzających stoiska, lecz także rozmaitych wystawców oferujących produkty, częstokroć z przydomowych manufaktur. To jednak nadaje im szczególnego charakteru, bądź wyjątkowego naturalnego smaku.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dlatego też grodziszczanie na ogół licznie odwiedzają owe jarmarki i można przypuszczać, że w tym roku będzie podobnie. Niekoniecznie tylko za sprawą smakowitych wędlin serów czy miodów, lecz także ze względu na wydarzenia towarzyszące jarmarkowi. W programie organizatorzy przewidzieli występy sceniczne.

Na scenie plenerowej ustawionej przy pomniku Józefa Chełmońskiego na ul. 11 Listopada wystąpią: Small Band z Giżycka; Kapela Nicponie; dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 5; Biały Chór.

Na zakończenie dnia zaplanowano natomiast potańcówkę. Stoiska ustawione będą na ul. 11 Listopada, 18 czerwca w godzinach od 12.00 do 20.00

Grodzisk zaprasza na międzynarodowy jarmark produktów regionalnych - Grodzisk Newsfoto: grodzisk.pl


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Ale zastawione są sklepy na deptaku tymi namiotami! Ponadto przy deptaku mieszkają ludzie starsi i schorowani, moja mama jest po operacji guza mozgu, nie będzie mogła otworzyć okna a i przez zamknięte okna tłucze huk w mieszkaniu oraz smród z grilow...już tak było przed pandemią. Przeniescie te namioty gdzieś indziej z deptaku, dajcie ludziom żyć. Macie tyle miejsca na parkingach przy basenie czy hali widowiskowej. Na deptaku mieszkają ludzie i mają prawo w swoim mieszkaniu przebywać. Huk z tego jarmarku jest nie do zniesienia w mieszkaniach przy deptaku.
Ela


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.