reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

04

01 2023

Grodzisk. Koncerty Andrzeja Piasecznego i Michała Bajora odwołane


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Grodzisk. Koncerty Andrzeja Piasecznego i Michała Bajora odwołane - Grodzisk News


Fani muzyki Andrzeja Piasecznego i Michała Bajora, oczekujący na występ artystów w Grodzisku, będą niepocieszeni. Obaj bowiem odwołali planowane występy. Powodem jest rozwiązanie współpracy ze Sceną Konesera, czyli organizatorem tych wydarzeń.


Grodziski ośrodek kultury wydał komunikat w tej sprawie, a jego treść przytaczamy poniżej.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

***

Szanowni Państwo,
Z wielką przykrością informujemy, że zaplanowane koncerty Michała Bajora oraz Andrzeja Piasecznego, w związku z zerwaniem przez Artystów kontraktów z organizatorem tych wydarzeń – spółką Scena Konesera, zostają odwołane.

Ośrodek Kultury wynajmował jedynie salę widowiskową firmie Scena Konesera i w związku z tym nie ponosi odpowiedzialności za rzetelność podmiotów trzecich, choć cała sytuacja jest rozczarowująca zarówno dla Państwa jak i dla nas.

W związku z zaistniałą sytuacją pragniemy przeprosić wszystkich, którzy kupili bilety i zaplanowali udział w koncertach. Bilety zakupione za pośrednictwem kasy Ośrodka Kultury podlegają oczywiście pełnemu zwrotowi.

Jednocześnie po rozmowach bezpośrednio z Artystami możemy Państwa zapewnić, że zarówno Andrzej Piaseczny jak i Michał Bajor zagoszczą w Grodzisku Mazowieckim w nadchodzącym 2023 r.

Mając nadzieję, że przyjmiecie Państwo nasze wyjaśnienia ze zrozumieniem załączamy oświadczenia obu Artystów dotyczące zerwania współpracy z organizatorem koncertów.
Wszystkie osoby, które zakupiły bilety online za pośrednictwem naszej strony internetowej (poprzez serwis Bilety24) otrzymają automatyczny zwrot środków. Natomiast osoby, które kupiły bilety w kasach Kina CK, proszone są o zgłoszenie się do kas z biletami w celu otrzymania zwrotu gotówki. W przypadku zakupu biletów na innych portalach biletowych, w sprawie zwrotu należy się kontaktować bezpośrednio z daną firmą.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.