TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

25

07 2021

Grodziscy policjanci obchodzili swoje święto [FOTO]


Grodzisk News


foto: KPP Grodzisk Maz.Grodziscy policjanci obchodzili swoje święto [FOTO] - Grodzisk News


W piątek grodziska Mediateka była miejscem obchodów Święta Policji. Przy tej okazji 31 funkcjonariuszy komendy powiatowej odebrało awanse na wyższe stopnie służbowe. `


reklama Grodzisk mazowiecki

– W sali grodziskiej Mediateki odbyła się uroczystość upamiętniająca 102 rocznicę powołania Policji Państwowej. Rozpoczęła się meldunkiem o gotowości do uroczystego apelu, złożonym Komendantowi Powiatowemu Policji w Grodzisku Mazowieckim młodszemu inspektorowi Wojciechowi Bogiel, przez dowódcę uroczystości komisarza Bartosza Zająca i wprowadzeniem sztandaru komendy – relacjonuje asp. sztab. Katzryna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej POlicji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

– Po odtworzeniu hymnu państwowego gości powitał i zabrał głos Komendant Powiatowy Policji w Grodzisku Mazowieckim. W swoim przemówieniu przedstawił efekty służby policjantów i podziękował wszystkim policjantom i pracownikom grodziskiej komendy za codzienny trud służby, zwłaszcza w wyjątkowym czasie zagrożenia epidemiologicznego. Podał również przykłady prowadzonych w ostatnim czasie trudnych działań i podziękował za zaangażowanie w ich pozytywną realizację. Wspomniał o jednym z funkcjonariuszy, który również poza służbą pomógł rodzinie, ewakuując ją z palącego się pojazdu. Swoje podziękowania skierował także do rodzin funkcjonariuszy oraz władz samorządowych, które mimo różnych trudności, wspierają policyjne działania na rzecz bezpieczeństwa lokalnej społeczności. Życzył również policjantom satysfakcji z wykonywanych obowiązków oraz spokoju, zdrowia i ciągłego wsparcia bliskich – w dalszej części przemawiali także włodarze samorządowi.

Ważnym elementem uroczystości co roku jest wręczenie awansowanym policjantom aktów nominacyjnych. – W tym roku awanse na wyższe stopnie służbowe otrzymało łącznie 31 policjantów, w tym 1 w korpusie oficerów młodszych, 16 w korpusie aspirantów, 12 w korpusie podoficerów i 2 w korpusie szeregowych policji – podaje asp. sztab. Katarzyna Zych.

Grodziscy policjanci obchodzili swoje święto [FOTO] - Grodzisk News
Grodziscy policjanci obchodzili swoje święto [FOTO] - Grodzisk News
Grodziscy policjanci obchodzili swoje święto [FOTO] - Grodzisk News
Grodziscy policjanci obchodzili swoje święto [FOTO] - Grodzisk News
Grodziscy policjanci obchodzili swoje święto [FOTO] - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Wielcy bohaterowie a jak mi ukradli krowę to naewt nie przyjechali na miejsce i robili kłopoty z przyjeciem zgłoszenia.

rolnik
25-07-2021 15:52

Jest pan burmistrz - jest układ grodziski.

kewtech
25-07-2021 20:18

No właśnie, a komenda niby powiatowa.

;)
25-07-2021 21:44

Nietsety, policja w Grodzisku jest bardzo niepomocna, robią co mogą żeby się tylko nie napracować...

D
25-07-2021 20:32

W uroczystości grodziskiej policji asystowali zwożeni tu sukami uczestnicy Strajku Kobiet. Zwiedzali cele, w których ich przetrzymywano. Każdy przybył z bukietem kwiatów. A ten przywieziony niewidomy mial nawet bombonierkę.

Pinio
26-07-2021 09:46
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.