reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

04

01 2022

GPA. Jest już możliwość zakupu biletów autobusowych przez internet


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Grodziskie Przewozy AutobusoweGPA. Jest już możliwość zakupu biletów autobusowych przez internet - Grodzisk News


Grodziskie Przewozy Autobusowe to nowa organizacja obsługująca komunikację w powiecie. Nie dziwi więc, że co i rusz pojawiają się nowe informacje o usprawnieniach dla pasażerów. Dziś uruchomiono możliwość zakupu biletów online.


Wczoraj informowaliśmy o lokalizacji konkretnych punktów, w których podróżni mogą zakupić bilety miesięczne na autobusy. Tymczasem dziś operator przewozów podał informację, że jest już dostępna możliwość zakupu biletów przez internet.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Na stronie https://gpa.grodzisk.pl/ można zakupić bilety miesięczne wszystkich Operatorów. Zachęcamy do korzystania z możliwości zakupu biletu przez Internet. Korzystając ze strony GPA przy zakupie biletu nie ma opłaty dodatkowej za transakcje 1 zł (funkcjonującej na stronie e-podróżnik) – czytamy w komunikacie.

Aby dokonać zakupu bilety, najpierw musimy wpisać datę oraz zakres podróży: skąd – dokąd. Na tej podstawie system pokaże rodzaje biletów do wyboru.

A jak Wy oceniacie nową organizację komunikacji w powiecie? Dużo brakuje, aby w pełni się "dotarła", czy może już jest w porządku? Na opinie czekamy w komentarzach.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

CHAOS PO 100 RAZY CHAOS GUBIĄ SIĘ LUDZIE I NAWET KIEROWCY. BRAK ROZKŁADÓW NA NIEKTÓRYCH PRZYSTANKACH. ISTNIEJĄ INNE DZIELNICE I WIOSKI GDZIE TRZEBA POWIESIĆ ROZKŁAD ODJAZDÓW AUTOBUSÓW A NIE TYLKO W MIEŚCIE I LUZ.
NA NIEKTÓRYCH PRZYSTANKACH POWIESZONE ZOSTAŁY INFORMACJE - REGULAMIN I CENNIK WYSZCZEGÓLNIONE SĄ RÓWNIEŻ RÓŻNE ULGI ALE NIESTETY W SPRZEDAŻY BILETÓW U KIEROWCY NIE MA NIC TAKIEGO. JEST TYLKO JEDNA OPŁATA NA PRZYKŁAD PODRÓŻ PO GRODZISKU 1 ZŁ.
WIEC SĄ ULGI CZY NIE MA. KIEDY ZOSTANĄ POWIESZONE PRAWIDŁOWE INFORMACJE Z ROZKŁADEM JAZDY AUTOBUSÓW POZA MIASTEM GRODZISK MAZOWIECKI. NIE KAŻDY MA DOSTĘP DO INTERNETU. DLACZEGO PEWNE WCZEŚNIEJSZE POŁĄCZENIA ZOSTAŁY CAŁKOWICIE SKASOWANE. ROZKŁAD ZAMIESZCZONY W INTERNECIE NA NIEKTÓRYCH TRASACH JEST BARDZO CIĘŻKI DO ROZSZYFROWANIA . KTO GO TAK ZAPLANOWAŁ???

MIESZKANKA
04-01-2022 19:14

Panie Fabisiewicz! Pyta Pan, czy nowa organizacja przewozów już się dotarta? Czy Pan naprawdę jest tak nieświadomy, czy kpi sobie z mieszkońców wsi? Proszę wejść na tę wspaniałą stronę i niech Pan spróbuję znaleźć połączenie z Grodziskiem z miejscowości np.: Kozery, czy Kraśnicza Wola. O normalnych rozkładach jazdy, na przystankach, można jedynie pomarzyć. Zrobiliście rewolucję na miarę Polskiego Ładu. Najpierw ogłaszacie sukces, a później miesiącami będziecie ten "sukces" docierać!

Mieszkanka
04-01-2022 22:49

Mnie osobiście rozkład który jest podany w internecie pasuje ,nawet bardzo. Tylko co z tego. Kolejny raz autobus w ogóle nie przyjechał. Zaznaczam że nie był opóźniony po prostu nie było go w ogóle.

P.
05-01-2022 01:23

pokaż wszystkie komentarze (21)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.