TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

04

01 2022

GPA. Jest już możliwość zakupu biletów autobusowych przez internet


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Grodziskie Przewozy AutobusoweGPA. Jest już możliwość zakupu biletów autobusowych przez internet - Grodzisk News


Grodziskie Przewozy Autobusowe to nowa organizacja obsługująca komunikację w powiecie. Nie dziwi więc, że co i rusz pojawiają się nowe informacje o usprawnieniach dla pasażerów. Dziś uruchomiono możliwość zakupu biletów online.


Wczoraj informowaliśmy o lokalizacji konkretnych punktów, w których podróżni mogą zakupić bilety miesięczne na autobusy. Tymczasem dziś operator przewozów podał informację, że jest już dostępna możliwość zakupu biletów przez internet.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Na stronie https://gpa.grodzisk.pl/ można zakupić bilety miesięczne wszystkich Operatorów. Zachęcamy do korzystania z możliwości zakupu biletu przez Internet. Korzystając ze strony GPA przy zakupie biletu nie ma opłaty dodatkowej za transakcje 1 zł (funkcjonującej na stronie e-podróżnik) – czytamy w komunikacie.

Aby dokonać zakupu bilety, najpierw musimy wpisać datę oraz zakres podróży: skąd – dokąd. Na tej podstawie system pokaże rodzaje biletów do wyboru.

A jak Wy oceniacie nową organizację komunikacji w powiecie? Dużo brakuje, aby w pełni się "dotarła", czy może już jest w porządku? Na opinie czekamy w komentarzach.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

CHAOS PO 100 RAZY CHAOS GUBIĄ SIĘ LUDZIE I NAWET KIEROWCY. BRAK ROZKŁADÓW NA NIEKTÓRYCH PRZYSTANKACH. ISTNIEJĄ INNE DZIELNICE I WIOSKI GDZIE TRZEBA POWIESIĆ ROZKŁAD ODJAZDÓW AUTOBUSÓW A NIE TYLKO W MIEŚCIE I LUZ. NA NIEKTÓRYCH PRZYSTANKACH POWIESZONE ZOSTAŁY INFORMACJE - REGULAMIN I CENNIK WYSZCZEGÓLNIONE SĄ RÓWNIEŻ RÓŻNE ULGI ALE NIESTETY W SPRZEDAŻY BILETÓW U KIEROWCY NIE MA NIC TAKIEGO. JEST TYLKO JEDNA OPŁATA NA PRZYKŁAD PODRÓŻ PO GRODZISKU 1 ZŁ. WIEC SĄ ULGI CZY NIE MA. KIEDY ZOSTANĄ POWIESZONE PRAWIDŁOWE INFORMACJE Z ROZKŁADEM JAZDY AUTOBUSÓW POZA MIASTEM GRODZISK MAZOWIECKI. NIE KAŻDY MA DOSTĘP DO INTERNETU. DLACZEGO PEWNE WCZEŚNIEJSZE POŁĄCZENIA ZOSTAŁY CAŁKOWICIE SKASOWANE. ROZKŁAD ZAMIESZCZONY W INTERNECIE NA NIEKTÓRYCH TRASACH JEST BARDZO CIĘŻKI DO ROZSZYFROWANIA . KTO GO TAK ZAPLANOWAŁ???
MIESZKANKA


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.