reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

02

06 2021

Głosuj i pomóż wygrać Podwórko Nivea w Chrzanowie Małym


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.Głosuj i pomóż wygrać Podwórko Nivea w Chrzanowie Małym - Grodzisk News


Grodzisk startuje w corocznym konkursie, w którym do wygrania są tzw. Podwórka talentów Nivea, czyli jedyne w swoim rodzaju miejsca zaprojektowane specjalnie po to, by integrować i zachęcać dzieci do ruchu na świeżym powietrzu. Obiekt stanąłby w Chrzanowie Małym.


W 3 strefach każde z dzieci może indywidualnie rozwijać swoje talenty, a także spędzać czas z rówieśnikami i rodziną. To idealny sposób na łączenie nauki i ćwiczeń z zabawą. Sportowa część Podwórka Nivea pielęgnuje wspólny czas oraz dba o kondycję i właściwy rozwój dziecka. Naukowa strefa zaciekawi dzieci i rodziców. Rozwinie wyobraźnię oraz przyciągnie do świata ciekawostek. Wreszcie strefa artystyczna zbliża do siebie różne pokolenia. Wzmagając kreatywność i pomysłowość, bawi i uczy. Można przekonać się o tym, odbywając wirtualny spacer po Podwórku TUTAJ.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

O organizację takiego miejsca w naszym walczy grodziska gminna. – Dzięki Wam może powstać nowoczesny plac zabaw przy ul. Waniliowej w Chrzanowie Małym. Wspólnie możemy wygrać nagrodę o wartości 250 tys. złotych! – przekonują urzędnicy.

Głosowanie trwa do 15 lipca. Oddany głos musi zostać potwierdzony poprzez kliknięcie w link przesłany na adres mailowy. Głosować można codziennie – TUTAJ


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.