TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

18

04 2024

Festiwal Otwarte Ogrody w Milanówku już po raz dziewiętnasty


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Milanowskie Centrum KulturyFestiwal Otwarte Ogrody w Milanówku już po raz dziewiętnasty - Grodzisk News


Już po raz dziewiętnasty mieszkańcy Milanówka otworzą swoje ogrody przed sąsiadami i nie tylko. W ramach tegorocznej odsłony myślą przewodnią festiwalu będzie historia jedwabnictwa w związku ze stuleciem tego surowca w mieście. Mieszkańcy, którzy chcą włączyć swe posesje do programu wydarzeń mogą się zgłaszać do 10 maja.


XIX odsłona Festiwalu Otwarte Ogrody odbędzie się od14 do 16 czerwca, a jego patronem medialnym jest portal GrodziskNews.pl. – Zapraszamy mieszkańców do zrealizowania wydarzeń w swoich ogrodach, lub przestrzeniach zielonych naszego miasta. Zależy nam, aby tegoroczny Festiwal był oparty wyłącznie na pomysłach i inicjatywach milanowian – zachęca Milanowskie Centrum Kultury główny organizator wydarzenia.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–W tym roku obchodzimy stulecie jedwabiu w Milanówku, więc przewodnią ideą Festiwalu jest historia jedwabnictwa, malarstwo na jedwabiu, prezentacja dorobku kulturalnego artystów, pasjonatów. Zachęcamy Państwa do zainteresowania się tym tematem i włączenia się do udziału oraz współorganizacji Festiwalu Otwarte Ogrody 2024. Chcielibyśmy razem z Państwem podkreślić ważne dla Milanówka wydarzenie, pokazać jego wyjątkowość. Pamiętajmy, ze Festiwal to doskonała okazja do lepszego poznania historii i korzeni naszego miasta, pogłębienia sąsiedzkiej integracji, dobrej zabawy dla całych rodzin. To również okazja aby milanowscy twórcy, artyście mogli przedstawić swoją twórczość. Zależy nam na projektach kulturotwórczych – podkreśla MCK.

Wspólnemu ustalenia szczegółów festiwalu służą spotkania organizacyjne z mieszkańcami. Najbliższe odbędzie się 28 kwietnia w Starym Kinie.

–Podczas spotkań organizacyjnych omówimy szczegóły, porozmawiamy o Państwa pomysłach, odpowiemy na nurtujące pytania dotyczące organizacji wydarzenia. Pomożemy zrealizować te pomysły, wesprzemy technicznie i dofinansujemy – zapewniają pracownicy MCK.

Termin składania kart zgłoszeniowych upłynie 10 maja. Formularz należy złożyć w Starym Kinie filii MCK przy ul. Piłsudskiego 33 w Milanówku lub drogą mailową na adres e.budziewska@mckmilanowek.pl. Karta zgłoszeniowa do pobranie na naszej stronie internetowej http://www.mckmilanowek.pl/ . Informacje o wydarzeniu można uzyskać pod numerem tel. 22 758 32 34


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.