reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

10

09 2022

Otwarcie hali w Grodzisku. Gdzie zaparkować auto?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Grodzisk MazowieckiOtwarcie hali w Grodzisku. Gdzie zaparkować auto? - Grodzisk News


W ten weekend odbędzie się oficjalne otwarcie grodziskiej hali sportowo-widowiskowej. Aby ułatwić mieszkańcom parkowanie, miasto opublikowało listę miejsc, w których będzie można zostawić auto.


Otwarcie hali widowiskowo-sportowej to jedno z wielu wydarzeń mających uczcić 500-lecie Grodziska Mazowieckiego. To jedna z największych inwestycji w historii gminy. Nic dziwnego, że inauguracja działalności obiektu odbędzie się z wielką pompą Program wydarzenia jest dostępny tutaj

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Z całą pewnością zarówno w sobotę jak i niedzielę chętnych do zwiedzenia nowego obiektu jak i uczestniczenia we wszystkich atrakcjach będzie wielu. Dlatego też miasto przygotowało listę parkingów, na które będzie można zostawić auto.

1. Parkingi, przy ulicy Spokojnej, czyli drogi między targowiskiem a starym cmentarzem
2. Parking na targowisku miejskim oraz teren targowiska, przy ulicy Montwiłła (będzie dostępny od ok. godziny 15:00, po zakończeniu targu)
3. Parking, przed Szpitalem Zachodnim, przy ulicy Dalekiej (wjeżdżając należy pobrać bilet, zaś przy wyjeździe z parkingu i podaniu hasła ,,Hala’’, parking na czas trwania imprezy w dniach 10.09 – 11.09 br. będzie udostępniony dla kierujących bezpłatnie).

Urzędnicy informują, że „w czasie trwania imprezy i bezpośrednio po jej zakończeniu mogą występować czasowe utrudnienia w ruchu drogowym. Należy nie kierować się przyzwyczajeniami, ale stosować się do wskazanych oznaczeń i wydawanych poleceń przez kierujących ruchem funkcjonariuszy, w celu sprawnego i bezpiecznego powrotu do domu”.

Otwarcie hali w Grodzisku. Gdzie zaparkować auto? - Grodzisk Newsfoto: grodzisk.pl


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

https://grodzisknews.pl/grodzisk-podpisali-umowe-na-wykonczenie-hali/komentarze/#pokaz
"Wielkie Otwarcie" obiektu na którym do połowy przyszłego roku prowadzone będą prace wykończeniowe.
Bombastyczne "oddanie do użytku" obiektu bez kompletu instalacji obsługujących pomieszczenia, w tym: instalacji ciepłej i zimnej wody wraz z armaturą sterującą, instalacji kanalizacji wewnętrznej, instalacji centralnego ogrzewania i instalacji wentylacji mechanicznej oraz bez kompletnej instalacji elektrycznej i teletechnicznej.
Najtańszy pic wysokobudżetowy.

Jack L.
10-09-2022 14:39

A byłeś widziałeś że pieprz.... głupoty

Ferdek
10-09-2022 17:58

I co boli cie ?

Grodzisk
10-09-2022 18:05

pokaż wszystkie komentarze (4)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.