TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

19

11 2020

Dwaj zatrzymani za rozbój


Grodzisk News


Dwaj zatrzymani za rozbój - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie rozboju w jednym z salonów gier. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.


Zaczęło się od zgłoszenia z jednego z salonów gier w Grodzisku. Wynikało z niego, że dwaj mężczyźni zaatakowali pracownika obiektu, przytrzymali go i zabrali mu pieniądze z kieszeni.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Podczas wykonywania szeregu działań operacyjnych kryminalni wpadli na trop samochodu, którym mogli poruszać się sprawcy tego rozboju. Szybko ustalili także miejsca przebywania 23-latków i pojechali ich zatrzymać. Jednego dnia obaj podejrzani trafili do grodziskiej komendy. Podczas przeszukań policjanci zabezpieczyli w ich domach pieniądze, a u jednego z nich znaleźli również mefedron – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Mężczyznom postawiono zarzuty dokonania rozboju. Obaj przyznali się do przestępstwa.  Decyzją sądu zostały wobec nich zastosowane środki zapobiegawcze w postaci dozorów policji. Zgodnie z kodeksem karnym rozbój zagrożony jest karą nawet 12 lat pozbawienia wolności.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Proszę o publikację gęb tych bandytów. W końcu się przyznali.

Mati
20-11-2020 16:22
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.