TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

19

11 2020

Dwaj zatrzymani za rozbój


Grodzisk News


Dwaj zatrzymani za rozbój - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie rozboju w jednym z salonów gier. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.


reklama Grodzisk mazowiecki

Zaczęło się od zgłoszenia z jednego z salonów gier w Grodzisku. Wynikało z niego, że dwaj mężczyźni zaatakowali pracownika obiektu, przytrzymali go i zabrali mu pieniądze z kieszeni.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Podczas wykonywania szeregu działań operacyjnych kryminalni wpadli na trop samochodu, którym mogli poruszać się sprawcy tego rozboju. Szybko ustalili także miejsca przebywania 23-latków i pojechali ich zatrzymać. Jednego dnia obaj podejrzani trafili do grodziskiej komendy. Podczas przeszukań policjanci zabezpieczyli w ich domach pieniądze, a u jednego z nich znaleźli również mefedron – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Mężczyznom postawiono zarzuty dokonania rozboju. Obaj przyznali się do przestępstwa.  Decyzją sądu zostały wobec nich zastosowane środki zapobiegawcze w postaci dozorów policji. Zgodnie z kodeksem karnym rozbój zagrożony jest karą nawet 12 lat pozbawienia wolności.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.