reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

04

12 2023

Dwaj poszukiwani zatrzymani jednego dnia


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP OstródaDwaj poszukiwani zatrzymani jednego dnia - Grodzisk News


Grodziscy policjanci w dwóch oddzielnych interwencjach zatrzymali mężczyzn poszukiwanych do odbycia kar więzienia. Do obu zatrzymań doszło jednego dnia.


Zatrzymania dokonali funkcjonariusze ze służby patrolowej grodziskiej komendy. Jak co dzień sprawdzają oni miejsca gdzie mogą przebywać osoby poszukiwane przez sądy i prokuratury. Na ślad dwóch takich mężczyzn policjanci natrafili w niedzielę.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Najpierw w ręce funkcjonariuszy wpadł 52-latek, który chcąc uciec przed funkcjonariuszami wyskoczył przez okno. – Zanim policjanci weszli na posesję, zauważyli światło na tyłach jednego z budynków. Natychmiast pobiegli w tym kierunku. Chwilę później zatrzymali tam uciekającego przed nimi mężczyznę. Szybko potwierdzili, że jest to osoba poszukiwana. Okazało się, że 52-latek próbował uniknąć zatrzymania, wyskakując z domu przez okno. Policjanci ustalili, że wobec zatrzymanego różne prokuratury i sądy w kraju wydały nakazy doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia łącznej kary 1 roku i 3 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko rodzinie – opisuje przebieg zatrzymania grodziska policja.

Tego samego dnia policjanci zatrzymali także 47-latka, który trafił do więzienia dokładnie na 219 dni. Wedle sądowej dokumentacji mężczyzna również zatrzymany w domu. Spędzi ten czas za kratkami za wcześniej popełnione przestępstwa.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Gratulacje, Policja zrobiła to, za co jej płacimy.

Adam
04-12-2023 20:03

"Z służby" - jak to przeczytać? Czy Pan redaktor nie potrafi po prostu napisać: ze służby?

Miodek
05-12-2023 12:25
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.