TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

28

06 2021

Droga w Izdebnie za niecały milion


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsDroga w Izdebnie za niecały milion - Grodzisk News


Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim wybrał firmę, która zmodernizuje ul. ks. Oziębłowskiego w Izdebnie Kościelnym.


reklama Grodzisk mazowiecki

Powiat zamierzał przeznaczyć na ten cel maksymalnie 1,5 mln zł, ale wszystkie oferty, które napłynęły były znacznie niższe. Ostatecznie zdecydowano się na propozycję Wytwórni Mas Betonowych i Bitumicznych z Pruszkowa, która zażyczyła sobie 999,7 tys. zł, co oznacza, że powiat zaoszczędzi na tej inwestycji pół miliona.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Przypomnijmy. Zadanie obejmuje blisko kilometrowy fragment drogi powiatowej 1507 biegnący od kościoła w Izdebnie w kierunku autostrady A2. W zakres zadania wchodzi m.in. sfrezowanie istniejącej nawierzchni, wykonaniu podbudowy z kruszywa, wyprofilowania trasy i poszerzenia jezdni do sześciu metrów. Wierzchnia warstwa jezdni zostanie wykonana z mieszanki grysowo-mastyksowej. Ponadto firma, która wygra postępowanie będzie miała za zadanie wykonanie chodnika z czerwonej betonowej kostki brukowej oraz utwardzonych poboczy z kruszywa, a także regulację wysokościową zjazdów do posesji wraz z wymianą rur przepustowych.

Wytwórni Mas Betonowych i Bitumicznych ma trzy miesiące na realizację zadania.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.