TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

28

06 2021

Droga w Izdebnie za niecały milion


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsDroga w Izdebnie za niecały milion - Grodzisk News


Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim wybrał firmę, która zmodernizuje ul. ks. Oziębłowskiego w Izdebnie Kościelnym.


reklama Grodzisk mazowiecki

Powiat zamierzał przeznaczyć na ten cel maksymalnie 1,5 mln zł, ale wszystkie oferty, które napłynęły były znacznie niższe. Ostatecznie zdecydowano się na propozycję Wytwórni Mas Betonowych i Bitumicznych z Pruszkowa, która zażyczyła sobie 999,7 tys. zł, co oznacza, że powiat zaoszczędzi na tej inwestycji pół miliona.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Przypomnijmy. Zadanie obejmuje blisko kilometrowy fragment drogi powiatowej 1507 biegnący od kościoła w Izdebnie w kierunku autostrady A2. W zakres zadania wchodzi m.in. sfrezowanie istniejącej nawierzchni, wykonaniu podbudowy z kruszywa, wyprofilowania trasy i poszerzenia jezdni do sześciu metrów. Wierzchnia warstwa jezdni zostanie wykonana z mieszanki grysowo-mastyksowej. Ponadto firma, która wygra postępowanie będzie miała za zadanie wykonanie chodnika z czerwonej betonowej kostki brukowej oraz utwardzonych poboczy z kruszywa, a także regulację wysokościową zjazdów do posesji wraz z wymianą rur przepustowych.

Wytwórni Mas Betonowych i Bitumicznych ma trzy miesiące na realizację zadania.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.