TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

07

10 2022

Debata społeczna ws. bezpieczeństwa w gminie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Debata społeczna ws. bezpieczeństwa w gminie - Grodzisk News


W najbliższy wtorek w Żelechowie odbędzie się debata społeczna na temat bezpieczeństwa na terenie gminy Żabia Wola.


Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim organizuje debaty o bezpieczeństwie na terenie gmin w powiecie grodziskim. Wczoraj taka debata odbyła się w Baranowie a dziś w Jaktorowie więcej tutaj. Natomiast na najbliższy wtorek policjanci zapraszają mieszkańców gminy Żabia Wola do OSP Żelechów.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Debata będzie odbywała się pod hasłem „Porozmawiamy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Jej celem jest wymiana informacji między lokalną społecznością, a policją   w zakresie bezpieczeństwa na terenie gminy. Podczas spotkania zostaną przedstawione między innymi zgłoszenia mieszkańców zdiagnozowane na podstawie „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”, omówione działanie aplikacji „Moja Komenda” oraz przybliżony program „Dzielnicowy bliżej nas”. Dzielnicowi przedstawią swoje plany priorytetowe i omówią zagadnienia związane z bezpieczeństwem seniorów – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Spotkanie zaplanowano na wtorek 11 października na godz. 17.00. Odbędzie się ona w budynku OSP Żelechów przy ul. Chełmońskiego 21.

Policjanci zachęcają mieszkańców do udziału w spotkaniu i mają nadzieję na wspólne wypracowanie metod eliminowania zagrożeń w gminie Żabia Wola.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.