reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

21

09 2022

CPK: Spotkanie online dla mieszkańców


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayCPK: Spotkanie online dla mieszkańców - Grodzisk News


Na najbliższą środę spółka Centralny Port Komunikacyjny zaplanowała spotkanie online z mieszkańcami. Rozmowy mają dotyczyć m.in. pozyskiwania nieruchomości.


To kolejne takie spotkanie organizowane przez CPK. Pierwsze było przeznaczone dla mieszkańców Baranowa, Teresina i Wiskitek i dotyczyło przede wszystkim lokalizacji inwestycji oraz warunków nabywania nieruchomości, a drugie ze względu na szerszą tematykę, dla mieszkańców 11 gmin m.in. Baranowa, Jaktorowa czy Grodziska.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Teraz spółka informuje o kolejnym takim spotkaniu w formie online. – Ponownie zapraszamy do rozmowy mieszkańców terenów objętych bezpośrednim oddziaływaniem inwestycji i gmin ościennych. Porozmawiamy o obecności przedstawicieli CPK, odpowiemy na pytania dotyczące nieruchomości na terenie inwestycji oraz przedstawimy status prac nad kluczowymi dokumentami środowiskowymi. W spotkaniu, jak zawsze, wezmą udział eksperci, którzy postarają się rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące powyższych zagadnień - mówi Katarzyna Dobrońska, dyrektor Biura Relacji z Otoczeniem Inwestycji w spółce CPK.

Spotkanie odbędzie się 21 września o godz. 16.00. Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy zarejestrować się na stronie https://www.cpklive.pl/ (obecnie na stronie widnieje data 14 czerwca). W wiadomości zwrotnej zarejestrowani uczestnicy otrzymają link do udziału w wydarzeniu. Spotkanie ma potrwać około dwie godziny, podczas których mieszkańcy będą mieli okazję zadać pytania i wysłuchać opinii ekspertów


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.