TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

01

07 2022

CPK: Konsultacje społeczne przedłużone


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

CPK: Konsultacje społeczne przedłużone - Grodzisk News


Przez dodatkowy tydzień mieszkańcy naszego regionu mogą składać uwagi w ramach prac nad przygotowaniem raportu oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko.


Dobrowolne konsultacje społeczne były pierwotnie zaplanowane na dni od 15 do 30 czerwca. Jednak czas na wypowiedzenie się został wydłużony. – W związku z wciąż spływającymi uwagami CPK wydłuży konsultacje z dwóch do trzech tygodni. Łącznie potrwają one do 7 lipca br. Zgłoszenia można wciąż przesyłać za pomocą formularza na stronie internetowej konsultacje.cpk.pl – poinformowała spółka Centralny Port Komunikacyjny. Dodała również, że ponownie zostanie otwarty jeden z punktów konsultacyjnych – swoje uwagi znów będzie można zgłaszać w Centrum Kultury Żyrardów (5 i 6 lipca w godz. 10.00–18.00).

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Przypomnijmy. Konsultacje społeczne są prowadzone w ramach prac nad przygotowaniem raportu oddziaływania na środowisko (OOŚ) do wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia „Budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego wraz z urządzeniami i obiektami niezbędnymi do jego funkcjonowania”.

Na stronie konsultacje.cpk.pl jest dostępny formularz konsultacyjny, za pomocą którego będzie można złożyć swoje uwagi. Ponadto znajdziemy tam takie informacje jak m.in. zakres przedsięwzięcia, aktualny stan środowiska przyrodniczego czy przyjęte metody oceny oddziaływania na poszczególne elementy środowiska oraz wstępne szacunki dotyczące prognozowanych oddziaływań.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.