TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

01

07 2022

CPK: Konsultacje społeczne przedłużone


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

CPK: Konsultacje społeczne przedłużone - Grodzisk News


Przez dodatkowy tydzień mieszkańcy naszego regionu mogą składać uwagi w ramach prac nad przygotowaniem raportu oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko.


Dobrowolne konsultacje społeczne były pierwotnie zaplanowane na dni od 15 do 30 czerwca. Jednak czas na wypowiedzenie się został wydłużony. – W związku z wciąż spływającymi uwagami CPK wydłuży konsultacje z dwóch do trzech tygodni. Łącznie potrwają one do 7 lipca br. Zgłoszenia można wciąż przesyłać za pomocą formularza na stronie internetowej konsultacje.cpk.pl – poinformowała spółka Centralny Port Komunikacyjny. Dodała również, że ponownie zostanie otwarty jeden z punktów konsultacyjnych – swoje uwagi znów będzie można zgłaszać w Centrum Kultury Żyrardów (5 i 6 lipca w godz. 10.00–18.00).

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Przypomnijmy. Konsultacje społeczne są prowadzone w ramach prac nad przygotowaniem raportu oddziaływania na środowisko (OOŚ) do wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia „Budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego wraz z urządzeniami i obiektami niezbędnymi do jego funkcjonowania”.

Na stronie konsultacje.cpk.pl jest dostępny formularz konsultacyjny, za pomocą którego będzie można złożyć swoje uwagi. Ponadto znajdziemy tam takie informacje jak m.in. zakres przedsięwzięcia, aktualny stan środowiska przyrodniczego czy przyjęte metody oceny oddziaływania na poszczególne elementy środowiska oraz wstępne szacunki dotyczące prognozowanych oddziaływań.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.