reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

19

02 2024

Chwilę po odebraniu prawa jazdy wsiadła za kierownicę


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PolicjaChwilę po odebraniu prawa jazdy wsiadła za kierownicę - Grodzisk News


36-letnia mieszkanka Żyrardowa stawiła się w jednostce policji w związku z odebraniem jej uprawnień do kierowania pojazdów, a gdy z niej wyszła, to... odjechała autem zaparkowanym na pobliskim parkingu. Wkrótce została zatrzymana ponownie. Teraz kobiecie grozi znacznie surowsza kara.


Sprawa miała swój początek w styczniu kiedy 36-latka z Żyrardowa została zatrzymana przez patrol żyrardowskiej drogówki wówczas okazał się, że kobieta wsiadła za kierownicę po alkoholu – badanie wykazało u niej prawie półtora promila. Kilka dni temu stawiła się w policyjnej jednostce, gdzie postawiono jej zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i odebrano uprawnienia do prowadzenia pojazdów.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Okazuje się jednak, że... – Po zakończonych czynnościach kobieta przeszła na pobliski parking i wsiadła do zaparkowanego pojazdu, a następnie nim odjechała. Na swojej drodze napotkała mszczonowskich policjantów, którzy rozpoznali kobietę i zatrzymali do kontroli – poinformowała żyrardowska komenda.

– Oprócz tego, że 36-latka kierowała, nie mając uprawnień to dodatkowo okazało się, że pojazd jest niesprawny technicznie, w związku z czym policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu i zakazali dalszej jazdy – dodała.

Teraz kobieta odpowie przed sądem za dwukrotne kierowanie pojazdem pomimo braku uprawnień, wcześniejszym kierowaniem pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz kierowanie pojazdem niesprawnym technicznie. W tej sytuacji grozi jej trzyletnia kara więzienia i dożywotni zakaz kierowania pojazdami.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Kto się wychował w Żyrardowie w cyrku się nie śmieje.

marianoitaliano
20-02-2024 08:31

Ale za to jak przyjadą do Grodzisk to pękają ze śmiechu

https://grodzisknews.pl

krzysiekjarzyna
20-02-2024 09:40

Polać damie ;d

Wielebny
21-02-2024 12:04
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.