TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

27

09 2023

Brwinowska Masa Krytyczna po raz kolejny już w niedzielę


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Brwinowska Masa KrytycznaBrwinowska Masa Krytyczna po raz kolejny już w niedzielę - Grodzisk News


Brwinowska Masa Krytyczna od dawna jest stałą pozycją w kalendarzu imprez miasta ogrodu. Tegoroczna edycja niejako na powitanie jesieni odbędzie się 1 października.


Organizatorzy z Projektu Brwinów przekonują, że po prostu warto wyjść z domu. Choćby na krótki spacer lub przejażdżkę, by na nowo odkryć swoją najbliższą okolicę – ładne widoki, interesujące detale architektoniczne, ciekawe miejsca itp. Jeśli tylko czas pozwala, można też ruszyć na dalszą wycieczkę prowadzącą przez tereny powiatu pruszkowskiego, grodziskiego czy warszawskiego zachodniego lub okrywać piękno Mazowsza.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zachętą do takiej postawy będzie organizowana rokrocznie Brwinowska Masa Krytyczna. Wystartuje w niedzielę 1 października o godz. 15 z Rynku w Brwinowie i przejedzie dystans ok. 12 kilometrów. Zakończeniem będzie wspólne ognisko w dworku Zagroda. – Weźcie ze sobą kiełbaski, pamiętajcie o oświetleniu roweru i kamizelkach – zachęcają organizatorzy, którzy z radością powitają na imprezie rowerowej zarówno stałych bywalców, którzy uczestniczyli nawet w kilkunastu wspólnych wyprawach ze Stowarzyszeniem Projekt Brwinów, jak też nowe osoby.

Wrześniowa pogoda sprzyja w tym roku spacerom i przejażdżkom, choć podobno nie ma złej pogody – to ludzie nie potrafią czasem ubrać się odpowiednio do warunków atmosferycznych. Nie ma jednak usprawiedliwienia, by jesienią zamykać się w domach… Stowarzyszenie zachęca: – Spędzajmy wolny czas aktywnie.

Start w niedzielę o godz.15.00.

Brwinowska Masa Krytyczna po raz kolejny już w niedzielę - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.