reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

09

01 2022

Bogoria przegrywa w hicie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Dartom Bogoria GrodziskBogoria przegrywa w hicie - Grodzisk News


Po niezwykle emocjonującym spotkaniu Bogoria Grodzisk Mazowiecki przegrywa w meczu na szczycie Lotto Superligi. Tenisiści stołowi Tomasza Redzimskiego ulegli 2:3 zespołowi LOTTO Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz.


To był hit 15. kolejki Lotto Superligi. Do Grodziska przyjechał lider z Bydgoszczy, a nasz zespół zajmował drugie miejsce. Mecz rozpoczęli Miłosz Redzimski i Vladislav Ursu. Wicemistrz świata kadetów świetnie zaczął ten mecz i po zaciętym boju dał prowadzenie swojemu zespołowi. Było 1:0 dla Bogorii. Drugie starcie stoczyli Sun Shiyu oraz Viacheslav Burov. Tutaj również były niezwykle emocjonujące momenty, a jeden z setów zakończył się wynikiem 15:17. Ostatecznie 3:1 wygrał zawodnik gospodarzy i było 2:0. Zwycięstwo było o krok...

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jako trzeci do stołu podeszli Pavel Sirucek i Artur Grela. Jednak tu po czterech setach lepszy okazał się gracz z Bydgoszczy i było już 2:1. Następnie oglądaliśmy pojedynek Miłosza Redzimskiego z Burovem. To bardzo dobrze zaczął młody Polak, wygrywając pierwszego seta, ale dwa kolejne górą był Burov. Mieliśmy remi 2:2 i o zwycięstwie zdecydował pojedynek deblowy.

Para Sun Shiyu/Pavel Sirucek zmierzyła się z parą Artur Grela/Vladislav Ursu. W tej próbie nerwów lepsi byli goście i to oni wywożą zwycięstwo z hali przy ul. Westfala.

Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – LOTTO Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz 2:3
Miłosz Redzimski – Vladislav Ursu 3:2 (9:11, 6:11, 11:5, 11:9, 11:8)
Sun Shiyu – Viacheslav Burov 3:1 (11:9, 15:17, 11:9, 11:7)
Pavel Sirucek – Artur Grela 1:3 (8:11, 11:7, 10:12, 6:11)
Miłosz Redzimski – Viacheslav Burov 1:2 (15:13, 7:11, 7:11)
Sun Shiyu/Pavel Sirucek – Artur Grela/Vladislav Ursu 0:2 (7:11, 9:11)


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.