reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

27

02 2024

BMW w rowie pełnym wody. Strażacy reanimowali kierowcę


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsBMW w rowie pełnym wody. Strażacy reanimowali kierowcę - Grodzisk News


Dramatyczne sceny w Natolinie. Samochód osobowy wjechał do rowu i przewrócił się na dach. Rów był wypełniony wodą. Strażacy reanimowali kobietę, która kierowała autem.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Po godz. 5.00 w Natolinie samochód osobowy wjechał do rowu wypełnionego wodą. Na miejscu policja, straż pożarna i pogotowie – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Kierująca autem kobieta cały czas znajdowała się pojeździe. – O godz. 5.11 otrzymaliśmy zgłoszenie, że w Natolinie w pobliżu stacji paliw samochód marki BMW wjechał do rowu wypełnionego wodą. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej: dwa z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz jeden z OSP Kłudno Stare. Gdy dojechaliśmy na miejsce policja już tam była, a auto leżało do góry kołami w rowie wypełnionym wodą, z wody wystawały właściwie tylko koła i dolna część karoserii. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ewakuacji kobiety, która kierowała autem, a następnie udzieleniu jej kwalifikowanej pomocy przedmedycznej. Udało się przywrócić funkcje życiowe. Osoba została przekazana ratownikom medycznym, którzy zabrali kobietę do szpitala – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Na miejscu wciąż prowadzone są działania służb.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

A może tak szanowna redakcja zainteresuje się, kto za ten rów odpowiada (np. zarządca drogi) i dlaczego jest wypełniony wodą, która z niego nie odpływa?

czytelnik
27-02-2024 11:57

rów to nie rzeka, woda ma prawo spływać powoli, a opadów ostatnio nie brakowało, mnie bardziej interesuje dlaczego bmw zamiast na drodze, znalazło się do góry kołami w rowie

jeju
27-02-2024 16:34

Uff, na szczęście niezawodny Pan Henryk był "na posterunku". Dziękujemy Panie Henryku!!!

;)
27-02-2024 18:05

pokaż wszystkie komentarze (5)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.