reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

27

02 2024

77-latek zatrzymany za posiadanie kilkuset gramów narkotyków


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Żyrardów77-latek zatrzymany za posiadanie kilkuset gramów narkotyków - Grodzisk News


Żyrardowscy policjanci zatrzymali 77-letniego mieszkańca miasta podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków, a także ich sprzedaż i udzielanie ich innym osobom. W mieszkaniu zatrzymanego znaleziono łącznie ponad 300 gramów środków odurzających.


Okazało się, że pomieszczeniach zajmowanych przez zatrzymanego policjanci znaleźli znaczne ilości mefedronu, torebki z zapięciem strunowym oraz gotówkę. – Z uzyskanych wcześniej informacji wynikało, że może on posiadać w mieszkaniu narkotyki. W wyniku przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez mężczyznę policjanci ujawnili ponad 300 gramów mefedronu, woreczki strunowe oraz gotówkę w kwocie ponad 1500 zł – poinformowała st. sierż. Patrycja Sochacka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

77-letni mieszkaniec Żyrardowa został zatrzymany i przewieziony do policyjnej jednostki. Tam na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci postawili mu trzy zarzuty: posiadania znacznej ilości substancji psychotropowej, udzielania oraz usiłowania udzielenia innej osobie środka odurzającego celem osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej.

Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.