reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

11

02 2021

28-latek zatrzymany za narkotyki [FOTO]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Pruszków28-latek zatrzymany za narkotyki [FOTO] - Grodzisk News


W ręce policjantów w Nadarzynie wpadł 28-letni mężczyzna, który odpowie za posiadanie narkotyków. W samochodzie 28-latka funkcjonariusze znaleźli torebkę z mefedronem, a jego mieszkaniu kolejne porcje tego narkotyku, słoik z marihuaną oraz grzyby halucynogenne.


Policjanci z Nadarzyna w ramach sprawdzania informacji o osobach mogących posiadać narkotyki zatrzymali do kontroli drogowej samochód i wylegitymowali kierowcę. – Podczas czynności 28-latek zachowywał się nerwowo, w związku z podejrzeniem, że mężczyzna może posiadać zabronione substancje, policjanci dokonali przeszukania pojazdu. Wewnątrz, przy drążku zmiany biegów, ujawnili wewnątrz pojazdu woreczek foliowy z zawartością żółtego proszku – poinformowała kom. Karolina Kańka rzecznik prasowy Komendy Powiatowej .

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Narkotest potwierdził, że jest to mefedron. Następnie w mieszkaniu podejrzanego 28-latka funkcjonariusze znaleźli. – Słoik z suszem roślinnym, dwie torebki strunowe z żółtym proszkiem oraz torebkę z grzybami halucynogennymi. 28-latek przyznał, że zabezpieczony żółty proszek to mefedron, a susz to marihuana, co potwierdziły wstępne badania testerem.

Mężczyznę zatrzymano i postawiono mu zarzuty posiadania narkotyków. Teraz o jego losie zdecyduje są. Za to przestępstwo grożą trzy lata więzienia.

28-latek zatrzymany za narkotyki [FOTO] - Grodzisk Newsfoto: KPP Pruszków


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

ciekawi mnie czy rodzice dzieci grodziskich wiedzą co to jest mefedron i jak rozpoznać czy ich dziecko/młodzież jest pod wpływem.
czy uważają oni w ogóle że powinni taką wiedzę mieć...

druga sprawa że tytuł jest po polskiemu.
...zatrzymany za posiadanie nartotyków powinno raczej być;
jeśli ma być krótko, wystarczyłoby za posiadanie

notBralczyk
11-02-2021 14:46


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.