reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

27

02 2023

17 poszukiwanych w rękach grodziskiej policji


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNews17 poszukiwanych w rękach grodziskiej policji - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali w ostatnim tygodniu łącznie 17 osób poszukiwanych za różne przestępstwa. Do zatrzymania czterech z nich doszło dzięki rozpoznaniu dzielnicowych.


–W ostatnim tygodniu grodziscy policjanci prowadzili wzmożone działania, których celem było ujawnianie osób poszukiwanych. W to zadanie zaangażowani byli funkcjonariusze różnych pionów. Ich efektem było zatrzymanie w ciągu siedmiu dni aż siedemnastu takich osób – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Siedem poszukiwanych osób trafiło już do zasądzonych aresztów, osiem zaś uniknęło więzienia dzięki wpłaceniu zaległych kar finansowych

–Dzięki dobremu rozpoznaniu swojego rejonu przez dzielnicowych z gmin Jaktorów i Baranów lista  poszukiwanych z tego terenu została zmniejszona o trzech mężczyzn i kobietę. Podczas działań w Grodzisku, oprócz wielu dorosłych, zatrzymane zostały także dwie 16-latki, które nie wróciły do ośrodków wychowawczych, gdzie miały przebywać zgodnie z decyzją Sądu Rodzinnego i Nieletnich. W czasie kontroli drogowej w Natolinie  policjanci grodziskiego Wydziału Ruchu Drogowego sprawdzili dane kierowcy peugeot. Okazało się, że  wobec 23-latka sąd wydał nakaz doprowadzenia do aresztu jako karę  zastępczą za nie zapłacone grzywny – wylicza zatrzymanych grodziska policja.

Ostatni z wymienionych uniknął kary więzienia w zamian za grzywnę. Odpowie jednak przed sądem za jazdę autem pomimo zakazu,


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.