reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

02

11 2023

1500 złotych mandatu i zabrane prawo jazdy


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Pruszków1500 złotych mandatu i zabrane prawo jazdy - Grodzisk News


Nie wszyscy kierowcy wzięli sobie do serca apele o rozważną jazdę w trakcie podróży przy okazji Dnia Wszystkich Świętych. W przypadku mężczyzna zatrzymanego za zbyt szybką jazdę nie poskutkowały też informacje medialne o akcji „Znicz” i wzmożonych kontrolach na drogach. Przekonał się o tym w sąsiednim powiecie 38-latek, który stracił prawo jazdy.


1 listopada policjanci z żyrardowskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę jaguara, który na obszarze zabudowanym jechał z prędkością 104 km/h. – 38-letni kierujący złamał przepisy dotyczące dozwolonej prędkości, która w obszarze zabudowanym wynosi 50 km/h – poinformowała st. sierż. Patrycja Sochacka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Rzeczniczka podała również, że za „rażące przekroczenie prędkości policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy i ukarali mandatem w wysokości 1500zł oraz przypisali do jego konta 13 punktów karnych”.

Policjanci przypominają, że prędkość jest jedną z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Nieprzypadkowo w rejonach skrzyżowań, przejść dla pieszych czy innych miejscach, z których korzystają zarówno zmotoryzowani, jak i inni uczestnicy ruchu drogowego często wprowadzone są ograniczenia prędkości. 


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Za taką jazdę to mandat w tej wysokości jest jak najbardziej akceptowalny a nawet gdyby był dwa razy wyższy to myślę że każdy by się pod moim wpisem podpisał. Dość już głupoty chłopców co brykają jak młode byczki. Od takich popisów są specjalnie tory ale to było dla nich za trudne bo tu trzeba myśleć i ćwiczyć motorykę. Najłatwiej wsiąść samochodzik tatusia i popisywać się na publicznej drodze. Jak tak to niech płacą mandaty przynajmniej poprzez to przyczynią się do polepszania bezpieczeństwa na drogach poprzez finansowanie dobrych rozwiązań albo nawet premiowania pracy policji drogowej

Robert Boniecki z Milanówka
15-11-2023 01:53
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.