09 10 2018

Ostatni „Dzień dla serca”. Skorzystaj z darmowych badań

09.10.2018, godz.: 19:00
Ostatni „Dzień dla serca”. Skorzystaj z darmowych badań
Fot. grodzisk.pl

Przed nami ostatnie spotkanie z cyklu „Dzień dla serca”, w ramach którego mieszkańcy grodziskiej gminy będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań kardiologicznych i układu krążenia, a także wziąć udział w prelekcji poświęconej zagadnieniom zdrowotnym. Tym razem odbędzie się w grodziskim Przedszkolu nr 4.

Profilaktyka odbędzie się w placówce przy ul. Górnej 12. W ramach akcji „Dzień dla serca” mieszkańcy Grodziska i okolic będą mogli bezpłatnie wykonać EKG, zmierzyć ciśnienie, a także wysłuchać porad dietetyka i zobaczyć pokaż resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Nie zabraknie również prelekcji rozmów na temat objawów, konsekwencji oraz leczenia chorób wieńcowych, zawałów serca, nadciśnienia tętniczego, migotania przedsionków z uwzględnieniem udaru mózgu.

Start: 13 października o godz. 11.00.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi