reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

09

10 2018

Ostatni ?Dzień dla serca?. Skorzystaj z darmowych badań


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Ostatni ?Dzień dla serca?. Skorzystaj z darmowych badań - Grodzisk News


Przed nami ostatnie spotkanie z cyklu ?Dzień dla serca?, w ramach którego mieszkańcy grodziskiej gminy będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań kardiologicznych i układu krążenia, a także wziąć udział w prelekcji poświęconej zagadnieniom zdrowotnym. Tym razem odbędzie się w grodziskim Przedszkolu nr 4.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Profilaktyka odbędzie się w placówce przy ul. Górnej 12. W ramach akcji ?Dzień dla serca? mieszkańcy Grodziska i okolic będą mogli bezpłatnie wykonać EKG, zmierzyć ciśnienie, a także wysłuchać porad dietetyka i zobaczyć pokaż resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Nie zabraknie również prelekcji rozmów na temat objawów, konsekwencji oraz leczenia chorób wieńcowych, zawałów serca, nadciśnienia tętniczego, migotania przedsionków z uwzględnieniem udaru mózgu.

Start: 13 października o godz. 11.00.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.