reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

25

05 2023

Zwłoki mężczyzny przy torach w Jaktorowie-Kolonii. Na miejscu policja i prokurator


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsZwłoki mężczyzny przy torach w Jaktorowie-Kolonii. Na miejscu policja i prokurator - Grodzisk News


Przy torach linii skierniewickiej w Jaktorowie-Kolonii znaleziono dziś rano zwłoki mężczyzny. Na miejscu trwają czynności policji pod nadzorem prokuratora. W związku z nimi ruch pociągów w obu kierunkach jest utrudniony.


O przykrym znalezisku policję zawiadomili przechodnie. – Tuż po godz. 6.00 otrzymaliśmy zawiadomienie od świadków, że przy torach kolejowych na ul. Żyrardowskiej w miejscowości Jaktorów-Kolonia leżą zwłoki mężczyzny – wyjaśnia asp. sztab Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Na miejscu znalezienia ciała wkrótce pojawiły się służby, w tym policja wyjaśniająca okoliczności, w jakich mogło dojść do śmierci tego człowieka oraz prokurator, który nadzoruje działania policyjne. – Na ten moment ustalamy okoliczności na miejscu zdarzenia. Za wcześnie jest by mówić o jakim jakimkolwiek scenariuszu, na przykład o potrąceniu przez pociąg – dodaje rzeczniczka grodziskiej policji.

Do czasu zakończenia czynności pasażerowie muszą liczyć się z utrudnieniami na kolei.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

O przykrym "znalezisku"? To niezwykle niefortunne sformułowanie, tego pana poszukiwała rodzina. Przekazuję wyrazy współczucia dla rodziny i życzę więcej wyczucia dla redaktorów portalu
Ola


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.