reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

07 2021

Prace na sieci wodociągowej. Będą wyłączenia wody


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayPrace na sieci wodociągowej. Będą wyłączenia wody - Grodzisk News


Grodziski Zakład Wodociągów i Kanalizacji zaplanował na przyszły tydzień wyłączenia wody w trzech miejscowościach w gminie.


Zgodnie z informacjami przekazanymi przez wodociągowców z Grodziska, wyłączenia zaplanowano na poniedziałek i wtorek (5 i 6 lipca). Pierwszego dnia wody nie będą mieć mieszkańcy Żukowa (numery od 1 do 20), a także Grodziska mieszkający przy ulicach: Zacisze (od ul. Nadarzyńskiej do ul. Wileńskiej), Włocławskiej (od ul. Zacisze do ul. Augustowskiej), Suwalskiej (numery 3, 5, 7, 9, 11) oraz Lwowskiej (numery 4, 5, 7, 9). W obu przypadkach wyłączenie wody zaplanowano na godziny od 8.00 do 15.00.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Z kolei we wtorek wody nie będzie na ul. Wilczej w Adamowiźnie (numery: 1A, B, C, D, E, oraz 5 i 5C). Tego dnia wyłączenie ma potrwać krócej, bo od 9.00 do 13.00.

Możliwe, że przerwy w dostawie wody będą krótsze, jeśli ekipy techniczne ZWiK-u wyrobią się z robotami szybciej. ZWiK prowadzi prace na sieci wodociągowej regularnie i są one konieczne, aby zadbać o właściwą konserwację tej infrastruktury. Między innymi po to, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia awarii.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.