TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

07 2021

Prace na sieci wodociągowej. Będą wyłączenia wody


Grodzisk News


foto: PixabayPrace na sieci wodociągowej. Będą wyłączenia wody - Grodzisk News


Grodziski Zakład Wodociągów i Kanalizacji zaplanował na przyszły tydzień wyłączenia wody w trzech miejscowościach w gminie.


reklama Grodzisk mazowiecki

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez wodociągowców z Grodziska, wyłączenia zaplanowano na poniedziałek i wtorek (5 i 6 lipca). Pierwszego dnia wody nie będą mieć mieszkańcy Żukowa (numery od 1 do 20), a także Grodziska mieszkający przy ulicach: Zacisze (od ul. Nadarzyńskiej do ul. Wileńskiej), Włocławskiej (od ul. Zacisze do ul. Augustowskiej), Suwalskiej (numery 3, 5, 7, 9, 11) oraz Lwowskiej (numery 4, 5, 7, 9). W obu przypadkach wyłączenie wody zaplanowano na godziny od 8.00 do 15.00.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Z kolei we wtorek wody nie będzie na ul. Wilczej w Adamowiźnie (numery: 1A, B, C, D, E, oraz 5 i 5C). Tego dnia wyłączenie ma potrwać krócej, bo od 9.00 do 13.00.

Możliwe, że przerwy w dostawie wody będą krótsze, jeśli ekipy techniczne ZWiK-u wyrobią się z robotami szybciej. ZWiK prowadzi prace na sieci wodociągowej regularnie i są one konieczne, aby zadbać o właściwą konserwację tej infrastruktury. Między innymi po to, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia awarii.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.