reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

07 2021

Prace na sieci wodociągowej. Będą wyłączenia wody


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayPrace na sieci wodociągowej. Będą wyłączenia wody - Grodzisk News


Grodziski Zakład Wodociągów i Kanalizacji zaplanował na przyszły tydzień wyłączenia wody w trzech miejscowościach w gminie.


Zgodnie z informacjami przekazanymi przez wodociągowców z Grodziska, wyłączenia zaplanowano na poniedziałek i wtorek (5 i 6 lipca). Pierwszego dnia wody nie będą mieć mieszkańcy Żukowa (numery od 1 do 20), a także Grodziska mieszkający przy ulicach: Zacisze (od ul. Nadarzyńskiej do ul. Wileńskiej), Włocławskiej (od ul. Zacisze do ul. Augustowskiej), Suwalskiej (numery 3, 5, 7, 9, 11) oraz Lwowskiej (numery 4, 5, 7, 9). W obu przypadkach wyłączenie wody zaplanowano na godziny od 8.00 do 15.00.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Z kolei we wtorek wody nie będzie na ul. Wilczej w Adamowiźnie (numery: 1A, B, C, D, E, oraz 5 i 5C). Tego dnia wyłączenie ma potrwać krócej, bo od 9.00 do 13.00.

Możliwe, że przerwy w dostawie wody będą krótsze, jeśli ekipy techniczne ZWiK-u wyrobią się z robotami szybciej. ZWiK prowadzi prace na sieci wodociągowej regularnie i są one konieczne, aby zadbać o właściwą konserwację tej infrastruktury. Między innymi po to, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia awarii.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.