reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

24

08 2021

Zobacz mapy z przebiegiem dalszego ciągu obwodnicy Grodziska. Będą spotkania z mieszkańcami


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.Zobacz mapy z przebiegiem dalszego ciągu obwodnicy Grodziska. Będą spotkania z mieszkańcami - Grodzisk News


Ostatnio budowniczowie z Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich zaprezentowali mapy z dokładnym proponowanym przebiegiem dalszego ciągu obwodnicy zachodniej w Kierunku Błonia.


Koszt budowy obecnego etapu obwodnicy to 145 mln zł. 116 mln zł pokryje unijna dotacja. Za te pieniądze wybudowany zostanie 7,5-kilometrowy odcinek drogi od węzła autostradowego „Grodzisk Mazowiecki” do drogi wojewódzkiej nr 579 na terenie Kałęczyna.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Jednocześnie zapraszamy na konsultacje w sprawie planowanego przebiegu, organizowane przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich, które odbędzie się 3 września w świetlicy śołeckiej w Kłudzienku (Kłudzienko 6). O godzinie 16:00 odbędzie się spotkanie z mieszkańcami Grodziska Mazowieckiego. Natomiast o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie z mieszkańcami Błonia.

Konsultacje dotyczyć będą budowy dalszego ciągu drogi w kierunku i na terenie Błonia.

Poniżej przedstawiamy owe mapy przebiegu. Wystarczy kliknąć.

Zobacz mapy z przebiegiem dalszego ciągu obwodnicy Grodziska. Będą spotkania z mieszkańcami - Grodzisk News
Zobacz mapy z przebiegiem dalszego ciągu obwodnicy Grodziska. Będą spotkania z mieszkańcami - Grodzisk NewsPełnowymiarowe mapy w formacie PDF –
tutaj.

Obwodnica będzie jednojezdniową  trasą z dwoma pasami ruchu i obustronnym poboczem. W ciągu zachodniej obwodnicy powstaną trzy obiekty mostowe, drogi serwisowe i rowerowe oraz pięć skrzyżowań (w tym trzy ronda). Na odcinku o długości około 1,6 km zostaną zainstalowane ekrany akustyczne, które mają zapewnić większy komfort okolicznym mieszkańcom.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Rychło w czas na spotkanie z mieszkańcami. Nikt nas nie pytał o zdanie gdy zostały zdewastowane góry szwedzkie, okoliczne drzewa wycięte, oraz zniszczone gniazda ptako. Do dupy mamy radnych. Burmistrza i to nie z szacunku do osoby duża litera a po prostu rozpoczęłam nowe zdanie. Co do obwodnicy jaki rząd taka trasa... Czyli wielkie go.. Noooooooooo

Szkrab
24-08-2021 13:37

Zawsze się znajdzie okazja żeby przywalić rządowi. Zielona ?

Biały
24-08-2021 14:16

Wojewódzki zarząd dróg jeszcze z mieszkańcami nie dokończył wszystkich spraw po oddanym już między Radziejowice-Kaleczyn odcinku drogi ps. Zdarzył zabrać grunty tylko zapomniał się rozliczyć a już następnych będzie zaprawiał jak to wszystko pięknie i kolorowo

Borys Borys
24-08-2021 14:39

radni z pis udają opozycję, nic nie robią dla mieszkańców, nic nie robią żeby deweloperka przestała hulać po gminie!!!! nie można na pis głosować, ci ludzie siedzą cicho i w ogóle nie stoją po stronie mieszkańców!!!! oni tylko udają opozycję!!! z grodziska przegonić psl, pis i resztę, niedługo wybory i potrzebujemy ludzi, którzy nie boją się stać w obronie mieszkańców!!! potrzeba nowych ludzi, bezpartyjnych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! druga sprawa to to, że grodzisk jest pocięty drogami, w mieście i gminie już zaczyna się smród z kominów, zaraz będzie jeszcze zimniej i znów smog!!! tu nie ma czym oddychać.

Piotr
25-08-2021 12:29

Co mnie ptaki obchodzą.

Za jestem
03-02-2022 10:41

Kiedy w końcu zacznie się budowa Wschodniej Obwodnicy Warszawy?
GDDKiA snuje śmieszne plany budowy Wielkiej obwodnicy Warszawy, a WOW od dwóch dekad nie może sobie poradzić.

WschObwWarszawy
24-08-2021 14:09

Czy po wybudowaniu już tej obwodnicy zakazany zostanie ruch ciężki (z wyjatkami gdy jest przepustka) na trasie Grodzisk - węzeł w Siestrzeni?

Jacek
26-08-2021 08:48

Obwodnica Grodziska... raczej obwodniczka. Oczywiście nie narzekam dobrze, że wreszcie będzie.

Stary Dziad
30-08-2021 12:39


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.