reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

09

01 2021

Jest terminarz rundy wiosennej


Grodzisk News


foto: bogoriagrodzisk.plJest terminarz rundy wiosennej - Grodzisk News


Za niecałe dwa tygodnie Bogoria Grodzisk Mazowiecki rozpocznie zmagania w rundzie wiosennej Lotto Superligi. Pierwszym rywalem będzie AZS AWFIS Balta Gdańsk.


Ze względu na narodową kwarantannę władze Polskiego Związku Tenisa Stołowego zdecydowały, że od 27 grudnia do 17 stycznia rozgrywki zostaną wstrzymane. W tym czasie podopieczni Tomasza Redzimskiego mieli grać cztery mecze. Terminarz uległ jednak przesunięciu.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

I tak, pierwsze spotkanie w 2021 r. Bogoria zagra w piątek 22 stycznia na wyjeździe z AZS AWFIS Baltą Gdańsk. Początek o godz. 18.00. Przypomnijmy, że pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się zdecydowanym zwycięstwem zespołu z Grodziska 3:0. Kolejny mecz cztery dni później – spotkanie na szczycie z Dekorglassem Działdowo w jego hali. Pierwsze mecze u siebie w rundzie wiosennej nasza ekipa zagra z drużynami: UKS Dojlidy Białystok (19 lutego) oraz Sokołów SA Jarosław (23 lutego).

Sezon zasadniczy Bogoria zakończy 19 marca wyjazdową rywalizacją z LOTTO ZOOleszcz Gwiazdą Bydgoszcz. Po tym spotkaniu rozpoczną się zmagania w fazie play-off. Zespoły z miejsc 1-2 po fazie zasadniczej mają zapewniony awans do półfinału LOTTO Superligi. Z kolei te z miejsc 3-6 powalczą o ten awans do półfinału.

Pełny terminarz jest dostępny tutaj


reklama Grodzisk mazowiecki


Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.