reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

12

06 2023

Znamy bilans długiego weekendu na drogach naszego powiatu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PolicjaZnamy bilans długiego weekendu na drogach naszego powiatu - Grodzisk News


Długi weekend na drogach powiatu upłynął umiarkowanie bezpiecznie. Umiarkowanie, gdyż – jak wynika z policyjnego podsumowania – w ciągu czterech dni akcji obyło się bez wypadków. Nie brakowało jednak kolizji i nietrzeźwych kierowców.


Podczas każdej akcji wzmożonych kontroli na drogach przy okazji długich weekendów znacząco zwiększa się liczba patroli na drogach, a policjanci licznie kontrolują kierujących pod różnym kątem eliminacji jak największej liczby zagrożeń na drodze.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Sprawdzają, czy kierowcy i pasażerowie jeżdżą z zapiętymi pasami, a dzieci w odpowiednich fotelikach; czy osoby za sterami pojazdów nie przekraczają prędkości i czy są trzeźwe.

O ile w trakcie długiego weekendu nie odnotowano wypadków, to w innych statystykach zaznaczyły się już pewne liczby. Grodziska policja poinformowała nas, że odnotowała 10 kolizji, w tym jedną poza drogą publiczną. Zatrzymała trzech nietrzeźwych kierujących i kolejnych dwóch w stanie po użyciu alkoholu. Jeden kierowca był też pod wpływem środków odurzających.

Kontrole przyniosły też 38 wykrytych wykroczeń ukaranych mandatami. Policja podała, że większość z nich dotyczyła przekroczenia prędkości.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.