21 02 2020

Zlot food trucków w Grodzisku

21.02.2020, godz.: 17:04
Zlot food trucków w Grodzisku
fot. Pixabay

Zeszłoroczna foodtruckowa impreza w Grodzisku cieszyła się bardzo dobrą frekwencją. Nie inaczej zapewne będzie w tym sezonie. „Jadłobusy” zjadą do Grodziska niejako na powitanie wiosny, bowiem zlot odbędzie się od 20 do 22 marca.

Food trucki rozstawią się na grodziskm deptaku, konkretnie przy placu Wolności i będą do dyspozycji gości przez cały weekend. W piątek 20 marca będą działać od 15.00 do 22.00. W kolejnych dwóch dniach także do godz. 22.00, ale już od południa.

Organizatorzy wydarzenia zapowiadają pojawienie się całej śmietanki polskiej sceny street foodu, prezentującej smaki z całego świata. Dobre jedzenie będzie główną, ale nie jedyną atrakcją. Planowane są konkursy dla całej rodziny, stoiska z balonami i zabawkami, a nawet strzelnica muiltimedialna.

Nie zabraknie również pokazów artystycznych i słodkich poczęstunków. – O oprawę magicznych momentów, chwil radości i zabawy zadbają również goście specjalni: Myszka Mickey wraz z Minionkiem, zawsze gotowi do pamiątkowych zdjęć – dodają organizatorzy.

Imprezę patronatem honorowym objął burmistrz Grodziska.

💬︎ 2

Dodaj Komentarz

2 odpowiedzi na “Zlot food trucków w Grodzisku”

  1. Anonim pisze:

    Minionki to nie Disney – błąd merytoryczny! :D

  2. Gustswo pisze:

    A Zenek Martyniuk też wpadnie???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.