reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

19

07 2023

Zderzenie trzech ciężarówek na A2. Dwie osoby w szpitalu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: policja.plZderzenie trzech ciężarówek na A2. Dwie osoby w szpitalu - Grodzisk News


W środowy poranek na autostradzie A2 doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów ciężarowych. Dwie osoby trafiły do szpitala.


– Przed godz. 7.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o tym zdarzeniu. Na autostradzie A2 na pasie w stronę Łodzi na wysokości zjazdu na MOP Brwinów doszło do zderzenia, w którym brały udział trzy samochody ciężarowe: Scania, DAF oraz MAN – mówi nam asp. szt. Edyta Bednarczyk z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Kierujący tym drugim pojazdem nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w jadącą przed nim scanię, a z kolei z DAF-a uderzył jadący za nim MAN. Trzeba było wyciągać z pojazdu kierowcę pojazdu marki MAN, który potem trafił do szpitala. Hospitalizowany również jest kierowca DAF-a – dodaje.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Wypadek spowodował utrudnienia w ruchu. – Lewy pas jest drożny, którym zostały puszczone pojazdy ciężarowe, natomiast pojazdy osobowe zostały skierowane na objazd przez Brwinów. Na miejscu wciąż prowadzone są czynności z udziałem policjantów – zaznacza asp. sztab. Bednarczyk.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.