reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

19

07 2023

Zderzenie trzech ciężarówek na A2. Dwie osoby w szpitalu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: policja.plZderzenie trzech ciężarówek na A2. Dwie osoby w szpitalu - Grodzisk News


W środowy poranek na autostradzie A2 doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów ciężarowych. Dwie osoby trafiły do szpitala.


– Przed godz. 7.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o tym zdarzeniu. Na autostradzie A2 na pasie w stronę Łodzi na wysokości zjazdu na MOP Brwinów doszło do zderzenia, w którym brały udział trzy samochody ciężarowe: Scania, DAF oraz MAN – mówi nam asp. szt. Edyta Bednarczyk z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Kierujący tym drugim pojazdem nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w jadącą przed nim scanię, a z kolei z DAF-a uderzył jadący za nim MAN. Trzeba było wyciągać z pojazdu kierowcę pojazdu marki MAN, który potem trafił do szpitala. Hospitalizowany również jest kierowca DAF-a – dodaje.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Wypadek spowodował utrudnienia w ruchu. – Lewy pas jest drożny, którym zostały puszczone pojazdy ciężarowe, natomiast pojazdy osobowe zostały skierowane na objazd przez Brwinów. Na miejscu wciąż prowadzone są czynności z udziałem policjantów – zaznacza asp. sztab. Bednarczyk.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.