reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

05

10 2020

Zawyją syreny alarmowe


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Zawyją syreny alarmowe - Grodzisk News


W ciągu kilku nadchodzących dni planowane jest kilkukrotne uruchomienie syren wchodzących w skład powiatowych i miejskich systemów ostrzegania i alarmowania. Będzie to sprawdzian dla systemu.


Jak informuje Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie, w dniach od 6 do 9 października będzie uruchamiany trzyminutowy modulowany dźwięk syren sygnalizujący ogłoszenie alarmu. Odwołanie alarmu nastąpi poprzez trzyminutowy ciągły dźwięk syren. ? Włączenie syren alarmowych jest elementem ćwiczenia na wypadek powiadamiania o zagrożeniu nalotów z powietrza. W związku z tym, że są to ćwiczenia, mieszkańcy nie powinni podejmować żadnych czynności ? czytamy na stronie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie.. Konieczność przeprowadzenia takich działań wynika wprost z zarządzenia wojewody mazowieckiego, który wykonanie ćwiczeń zlecił jednostkom działającym na terenie nie tylko Grodziska, lecz także innych miast w obrębie województwa. Takie ćwiczenia już były przeprowadzane kilkukrotnie, a w najbliższych dniach maja zostaną powtórzone. Ćwiczenia te odbędą się pod kryptonimem RENEGADE-SAREX-20.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

Może ktoś "mądry" z Urzędu Wojewódzkiego odpowie jak rozróżnić "alarm bojowy" od "alarmu ćwiczebnego".???
zagrożony


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.