reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

12 2021

Zawodniczka podkowiańskiego klubu wicemistrzynią świata w teqballu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Zawodniczka podkowiańskiego klubu wicemistrzynią świata w teqballu - Grodzisk News


Teqball, czyli odmiana futbolu stołowego jest wprawdzie dyscypliną dopiero zyskującą na popularności, ale już Polacy mają w niej spore sukcesy. Na niedawnych mistrzostwach świata w Gliwicach nasi wywalczyli srebro i brąz w turniejach singlowych. Wśród kobiet wicemistrzynią świata została zawodniczka klubu z Podkowy Leśnej.


Paulina Łężak w drodze po srebrny medal MŚ pokonała jedną z faworytek turnieju – Natalie Guitler z Brazylii. W finale zawodniczka Podkowa Teqball Club uległa silnej rywalce z Węgier Annie Izsak, która w półfinale ograła Amerykankę Carolyn Greco.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W singlu mężczyzn również triumfował zawodnik z Węgier – Adam Blazovics i tym samym obronił tytuł. Z kolejnego brązowego medalu na MŚ może się z kolei cieszyć warszawianin Adrian Duszak , który po zaciętym meczu pokonał w ćwierćfinale groźnego przeciwnika z Serbii, a w konfrontacji o medal brązowy okazał się lepszy od swego etatowego rywala z Rumunii.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.