reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

28

09 2023

Zatrzymany za posiadanie ponad 22 tysięcy „lewych” papierosów


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP OstródaZatrzymany za posiadanie ponad 22 tysięcy „lewych” papierosów - Grodzisk News


Ponad 22 tysiące sztuk nielegalnych papierosów przejęli policjanci na terenie grodziskiej gminy. Jej 68-letniego mieszkańca zatrzymali pod zarzutem sprzedaży wyrobów tytoniowych bez polskiej akcyzy.


Policjanci zespołu do walki z przestępczością gospodarczą z grodziskiej komendy podczas działań operacyjnych uzyskali informację o osobie, która mogła posiadać znaczną ilość papierosów bez polskich znaków akcyzy i pochodzących z przemytu. Policjanci pojechali pod ustalony adres, gdzie zastali mieszkańca grodziskiej gminy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dokładne przeszukanie mieszkania 68-latka pozwoliło funkcjonariuszom odnaleźć łącznie 1115 paczek papierosów różnych marek, które jednak nie miały akcyzy. W sumie funkcjonariusze zarekwirowali do depozytu ponad 22 tysiące papierosów.

Właściciel nielegalnych wyrobów tytoniowych został zatrzymany, a na komendzie po dopełnieniu czynności policyjnych funkcjonariusze postawili mu zarzut oszustwa skarbowego. Czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 3.

Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Grodzisku Mazowieckim.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.